Hakkımızda

İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda hizmet veren EKOL AKADEMİ OSGB, 2013 yılında kurulmuş olup, deneyimli işyeri hekimi ve uzman mühendisler ile hizmet vermektedir. Kuruluşumuz, ADANA-MERSİN-OSMANİYE-K.MARAŞ-NİĞDE' de faaliyet göstermekte, firmalara/şirketlere "İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli", "Mobil Sağlık Aracımız ile Sağlık Taramaları" konularında en iyi hizmeti vermek için çalışmakta ve "Sürekli İyileştirme" felsefesi ile yoluna devam etmektedir.

EKOL AKADEMİ OSGB, firmaların tüm ihtiyaçlarını giderebilmek amacı ile  "Laboratuar Hizmetleri ve Mobil Sağlık Aracı" konusunda da "en hızlı, en güvenilir, en ekonomik, en kaliteli hizmeti" vermektedir.

 

Şirketimizin ana ilkeleri;

Dürüst: Dürüstlük temel ilkemizdir.

Profesyonel: Hizmet süreci boyunca ve sonrasında uzman personelimiz her zaman teknolojik ve profesyonel hizmet anlayışımız ile size destek olacaktır.

Sürekli: Gerek verdiğimiz hizmetler öncesinde, gerek hizmetlerimiz devam ederken veya hizmetimiz tamamlandıktan sonra ofisimizi ziyaret edip çalışma ortamımızı görebilir veya telefon, mail gibi iletişim araçları ile sorularınız yada sorunlarınız için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Tecrübeli: Referanslarımız tecrübemizi yansıtmaktadır.

Ekonomik: Tüm hizmetler en uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

             2                          3